Polityka prywatności

Informacja o administratorze danych i prawach osób, których dane osobowe są przetwarzane.
 1. Administratorem Państwa dancyh osobowych jest: Janina Kułach, prowadząca działalność gospodarczą tj. GÓRALECZKA POKOJE GOŚCINNE JANINA KUŁACH NIP: 735-221-82-27 REGON: 492950565
 2. Państwa dane osobowe w będą przetwarzane przez Administratora w celu i zakresie niezbednym do : dokonywania rozliczeń , świadczenia usług oraz realizacji umów cywilnoprawnych, wystawiania faktur, regulowania płatności na podstawie przepisów prawa oraz w celu zawarcia umowy.
 3. Dane osobowe będa przetwarzane i przechowywane przez okres wynikajacy z przepisów prawa lub do czasu zrealizowania umów i celów przetwarzania okreslonych w pkt 2.
 4. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowalne, jednkaże jest ono niezbędne do realizacji zleconych zadań.
 5. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów z którtmi zostały zawarte umowy powierzenia danych osobowych i które zapewniają odpowiedni stopień ochrony Państwa danych osobowych zgodnie z obowiazujacymi przepisami.
 6. Informujemy, iż maja Państwo prawo do:
  • dostepu do treści swoich danych osobowych, do żądania do ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ich ograniczenia ,przenoszenia dancyh, wycofania zgody na przetwarzanie danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed cofnięciem zgody,
  • informacji dot. występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
  • informacji dot. celu zakresu i sposobu przetwarzania danych oraz od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze i jakie są źródła pozyskania tych danych,
  • informacji dot udostepnienia Państwa danych a w szczególności informacji o odbiorcach którym dane te są udostępniane,
  • wniesiania skargi do organu nadzorczego, jesli Państwa zdaniem przetwarzanie danych osobowych przez Administaratora, narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
 7. W sprawach ochrony danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych powołanym przez administratora, mailowo pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

GÓRALECZKA POKOJE GOŚCINNE JANINA KUŁACH, SZLAK PAPIESKI 50, 34-424 BAŃSKA WYŻNA

Wskazówki dojazdu